IXTA26P20P-TRL
Numărul produsului DigiKey
238-IXTA26P20P-TRLTR-ND - Bandă și mosor (TR)
238-IXTA26P20P-TRLCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
238-IXTA26P20P-TRLDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
IXTA26P20P-TRL
Descriere
MOSFET P-CH 200V 26A TO263
Termen de livrare standard al producătorului
22 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Canal P 200 V 26A (Tc) 300W (Tc) Montare pe suprafață TO-263 (D2PAK)
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
IXTA26P20P-TRL Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Încărcare poartă (Qg) (Max) la Vgs
56 nC @ 10 V
Prod.
Vgs (Max)
±20V
Serie
Capacitanță intrare (Ciss) (Max) la Vds
2740 pF @ 25 V
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Caracteristică FET
Stare piesă
Activ
Disipare putere (Max)
300W (Tc)
Tip FET
Temperatură de funcționare
-55°C – 150°C (TJ)
Tehnologie
Grad
Tensiune de la consumator la sursă (Vdss)
200 V
Calificare
Curent - Consum continuu (Id) la 25°C
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune acționare (Max Rds pornit, Min Rds pornit)
10V
Pachet dispozitiv furnizor
TO-263 (D2PAK)
Rds pornit (Max) la Id, Vgs
170mOhm la 13A, 10V
Pachet/cutie
Vgs(th) (Max) la Id
4V la 250µA