IPD70R360P7SAUMA1
Numărul produsului DigiKey
IPD70R360P7SAUMA1TR-ND - Bandă și mosor (TR)
IPD70R360P7SAUMA1CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
IPD70R360P7SAUMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
IPD70R360P7SAUMA1
Descriere
MOSFET N-CH 700V 12.5A TO252-3
Termen de livrare standard al producătorului
48 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Canal-N 700 V 12,5A (Tc) 59,4W (Tc) Montare pe suprafață PG-TO252-3
Modele EDA/CAD
IPD70R360P7SAUMA1 Modele
Încărcare poartă (Qg) (Max) la Vgs
16.4 nC @ 10 V
Prod.
Vgs (Max)
±16V
Serie
Capacitanță intrare (Ciss) (Max) la Vds
517 pF @ 400 V
Stare piesă
Activ
Disipare putere (Max)
59,4W (Tc)
Tip FET
Temperatură de funcționare
-40°C – 150°C (TJ)
700 V
Calificare
Curent - Consum continuu (Id) la 25°C
10V
Pachet dispozitiv furnizor
PG-TO252-3
Rds pornit (Max) la Id, Vgs
360mOhm la 3A, 10V
Pachet/cutie
Vgs(th) (Max) la Id
3,5V la 150µA