IPD80R450P7ATMA1
Numărul produsului DigiKey
IPD80R450P7ATMA1TR-ND - Bandă și mosor (TR)
IPD80R450P7ATMA1CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
IPD80R450P7ATMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
IPD80R450P7ATMA1
Descriere
MOSFET N-CH 800V 11A TO252
Termen de livrare standard al producătorului
32 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Canal-N 800 V 11A (Tc) 73W (Tc) Montare pe suprafață PG-TO252-2
Modele EDA/CAD
IPD80R450P7ATMA1 Modele
Încărcare poartă (Qg) (Max) la Vgs
24 nC @ 10 V
Prod.
Vgs (Max)
±20V
Serie
Capacitanță intrare (Ciss) (Max) la Vds
770 pF @ 500 V
Disipare putere (Max)
73W (Tc)
Tip FET
Temperatură de funcționare
-55°C – 150°C (TJ)
800 V
Calificare
Curent - Consum continuu (Id) la 25°C
10V
Pachet dispozitiv furnizor
PG-TO252-2
Rds pornit (Max) la Id, Vgs
450mOhm la 4,5A, 10V
Pachet/cutie
Vgs(th) (Max) la Id
3,5V la 220µA