DMN60H080DS-7
Numărul produsului DigiKey
DMN60H080DS-7DITR-ND - Bandă și mosor (TR)
DMN60H080DS-7DICT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
DMN60H080DS-7DIDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
DMN60H080DS-7
Descriere
MOSFET N-CH 600V 80MA SOT23-3
Descriere detaliată
Canal-N 600 V 80mA (Ta) 1,1W (Ta) Montare pe suprafață SOT-23-3
Categorie
Vgs (Max)
±20V
Prod.
Capacitanță intrare (Ciss) (Max) la Vds
25 pF @ 25 V
Activ
Disipare putere (Max)
1,1W (Ta)
Tip FET
Temperatură de funcționare
-55°C – 150°C (TJ)
Tehnologie
Grad
Tensiune de la consumator la sursă (Vdss)
600 V
Calificare
Curent - Consum continuu (Id) la 25°C
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune acționare (Max Rds pornit, Min Rds pornit)
4,5V, 10V
Pachet dispozitiv furnizor
SOT-23-3
Rds pornit (Max) la Id, Vgs
100Ohm la 60mA, 10V
Pachet/cutie
Vgs(th) (Max) la Id
3V la 250µA
Număr produs de bază
Încărcare poartă (Qg) (Max) la Vgs
1.7 nC @ 10 V