MBRS3200T3G
Numărul produsului DigiKey
MBRS3200T3GOSTR-ND - Bandă și mosor (TR)
MBRS3200T3GOSCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
MBRS3200T3GOSDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
MBRS3200T3G
Descriere
DIODE SCHOTTKY 200V 3A SMB
Termen de livrare standard al producătorului
15 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Diodă 200 V 3A Montare pe suprafață SMB
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
MBRS3200T3G Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Viteză
Recuperare rapidă = < 500ns, > 200mA (Io)
Prod.
Curent - Scurgere inversă la Vr
1 mA @ 200 V
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Capacitanță la Vr, F
Tensiune - Inversare c.c. (Vr) (Max)
200 V
Pachet dispozitiv furnizor
SMB
Curent - Mediu rectificat (Io)
3A
Temperatură de funcționare - Joncțiune
-65°C – 175°C
Tensiune - Directă (Vf) (Max) la If
840 mV @ 3 A