IPB60R165CPATMA1
Numărul produsului DigiKey
IPB60R165CPATMA1TR-ND - Bandă și mosor (TR)
IPB60R165CPATMA1CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
IPB60R165CPATMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
IPB60R165CPATMA1
Descriere
MOSFET N-CH 600V 21A TO263-3
Referință client
Descriere detaliată
Canal-N 600 V 21A (Tc) 192W (Tc) Montare pe suprafață PG-TO263-3-2
Modele EDA/CAD
IPB60R165CPATMA1 Modele
Încărcare poartă (Qg) (Max) la Vgs
52 nC @ 10 V
Prod.
Vgs (Max)
±20V
Serie
Capacitanță intrare (Ciss) (Max) la Vds
2000 pF @ 100 V
Stare piesă
Ultima ocazie de cumpărare
Disipare putere (Max)
192W (Tc)
Tip FET
Temperatură de funcționare
-55°C – 150°C (TJ)
600 V
Calificare
Curent - Consum continuu (Id) la 25°C
10V
Pachet dispozitiv furnizor
PG-TO263-3-2
Rds pornit (Max) la Id, Vgs
165mOhm la 12A, 10V
Pachet/cutie
Vgs(th) (Max) la Id
3,5V la 790µA