IPB60R120P7ATMA1
Numărul produsului DigiKey
IPB60R120P7ATMA1TR-ND - Bandă și mosor (TR)
IPB60R120P7ATMA1CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
IPB60R120P7ATMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
IPB60R120P7ATMA1
Descriere
MOSFET N-CH 600V 26A D2PAK
Termen de livrare standard al producătorului
22 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Canal-N 600 V 26A (Tc) 95W (Tc) Montare pe suprafață PG-TO263-3
Modele EDA/CAD
IPB60R120P7ATMA1 Modele
Încărcare poartă (Qg) (Max) la Vgs
36 nC @ 10 V
Prod.
Vgs (Max)
±20V
Serie
Capacitanță intrare (Ciss) (Max) la Vds
1544 pF @ 400 V
Disipare putere (Max)
95W (Tc)
Tip FET
Temperatură de funcționare
-55°C – 150°C (TJ)
600 V
Calificare
Curent - Consum continuu (Id) la 25°C
10V
Pachet dispozitiv furnizor
PG-TO263-3
Rds pornit (Max) la Id, Vgs
120mOhm la 8,2A, 10V
Pachet/cutie
Vgs(th) (Max) la Id
4V la 410µA