SIHB28N60EF-GE3
Numărul produsului DigiKey
SIHB28N60EF-GE3-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
SIHB28N60EF-GE3
Descriere
MOSFET N-CH 600V 28A D2PAK
Termen de livrare standard al producătorului
28 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Canal-N 600 V 28A (Tc) 250W (Tc) Montare pe suprafață D2PAK
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Vgs (Max)
±30V
Prod.
Capacitanță intrare (Ciss) (Max) la Vds
2714 pF @ 100 V
Ambalaj
Tub
Caracteristică FET
Stare piesă
Activ
Disipare putere (Max)
250W (Tc)
Tip FET
Temperatură de funcționare
-55°C – 150°C (TJ)
Tehnologie
Grad
Tensiune de la consumator la sursă (Vdss)
600 V
Calificare
Curent - Consum continuu (Id) la 25°C
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune acționare (Max Rds pornit, Min Rds pornit)
10V
Pachet dispozitiv furnizor
D2PAK
Rds pornit (Max) la Id, Vgs
123mOhm la 14A, 10V
Pachet/cutie
Vgs(th) (Max) la Id
4V la 250µA
Număr produs de bază
Încărcare poartă (Qg) (Max) la Vgs
120 nC @ 10 V