B82731H2701A030
Numărul produsului DigiKey
495-5744-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
B82731H2701A030
Descriere
CMC 27MH 700MA 2LN TH
Termen de livrare standard al producătorului
9 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
27 mH @ 10 kHz 2 Bobină de mod comun în linie Orificiu străpuns 700mA DCR 1Ohm (tipic)
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
B82731H2701A030 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Valoare nominală tensiune - C.c.
Producător
TDK
Valoare nominală tensiune - C.a.
250V
Serie
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C
Ambalaj
Tavă
Valori nominale
Stare piesă
Activ
Agenție de aprobare
ENEC, UR, VDE
Tip filtru
Linie alimentare
Caracteristici
Număr de linii
2
Tip montare
Orificiu străpuns
Inductanță la frecvență
27 mH @ 10 kHz
Mărime/Dimensiune
0,827" L x 0,827" l (21,00mm x 21,00mm)
Valoare nominală curent (Max)
700mA
Înălțime (Max)
0,610" (15,50mm)
Rezistență c.c. (DCR) (Max)
1Ohm (tipic)