IPA60R650CEXKSA1
Numărul produsului DigiKey
IPA60R650CEXKSA1-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
IPA60R650CEXKSA1
Descriere
MOSFET N-CH 600V 7A TO220-FP
Referință client
Descriere detaliată
Canal-N 600 V 7A (Tc) 28W (Tc) Orificiu străpuns PG-TO220-FP
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
IPA60R650CEXKSA1 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Încărcare poartă (Qg) (Max) la Vgs
20.5 nC @ 10 V
Prod.
Vgs (Max)
±20V
Serie
Capacitanță intrare (Ciss) (Max) la Vds
440 pF @ 100 V
Ambalaj
Tub
Caracteristică FET
Stare piesă
Nu pentru designuri noi
Disipare putere (Max)
28W (Tc)
Tip FET
Temperatură de funcționare
-40°C – 150°C (TJ)
Tehnologie
Grad
Tensiune de la consumator la sursă (Vdss)
600 V
Calificare
Curent - Consum continuu (Id) la 25°C
Tip montare
Orificiu străpuns
Tensiune acționare (Max Rds pornit, Min Rds pornit)
10V
Pachet dispozitiv furnizor
PG-TO220-FP
Rds pornit (Max) la Id, Vgs
650mOhm la 2,4A, 10V
Pachet/cutie
Vgs(th) (Max) la Id
3,5V la 200µA