STP10NK70ZFP
Numărul produsului DigiKey
497-12602-5-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
STP10NK70ZFP
Descriere
MOSFET N-CH 700V 8.6A TO220FP
Termen de livrare standard al producătorului
16 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Canal-N 700 V 8,6A (Tc) 35W (Tc) Orificiu străpuns TO-220FP
Modele EDA/CAD
STP10NK70ZFP Modele
Încărcare poartă (Qg) (Max) la Vgs
90 nC @ 10 V
Prod.
Vgs (Max)
±30V
Serie
Capacitanță intrare (Ciss) (Max) la Vds
2000 pF @ 25 V
Disipare putere (Max)
35W (Tc)
Tip FET
Temperatură de funcționare
-55°C – 150°C (TJ)
700 V
Calificare
Curent - Consum continuu (Id) la 25°C
10V
Pachet dispozitiv furnizor
TO-220FP
Rds pornit (Max) la Id, Vgs
850mOhm la 4,5A, 10V
Pachet/cutie
Vgs(th) (Max) la Id
4,5V la 100µA