BSZ146N10LS5ATMA1
Numărul produsului DigiKey
448-BSZ146N10LS5ATMA1TR-ND - Bandă și mosor (TR)
448-BSZ146N10LS5ATMA1CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
448-BSZ146N10LS5ATMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
BSZ146N10LS5ATMA1
Descriere
MOSFET N-CH 100V 44A TSDSON
Descriere detaliată
Canal-N 100 V 9A (Ta), 44A (Tc) 2,1W (Ta), 52W (Tc) Montare pe suprafață PG-TSDSON-8-FL
Modele EDA/CAD
BSZ146N10LS5ATMA1 Modele
Încărcare poartă (Qg) (Max) la Vgs
15 nC @ 10 V
Prod.
Vgs (Max)
±20V
Serie
Capacitanță intrare (Ciss) (Max) la Vds
1300 pF @ 50 V
Disipare putere (Max)
2,1W (Ta), 52W (Tc)
Tip FET
Temperatură de funcționare
-55°C – 150°C (TJ)
100 V
Calificare
Curent - Consum continuu (Id) la 25°C
4,5V, 10V
Pachet dispozitiv furnizor
PG-TSDSON-8-FL
Rds pornit (Max) la Id, Vgs
14,6mOhm la 20A, Ieșire 10V
Pachet/cutie
Vgs(th) (Max) la Id
2,3V la 23µA