STPS5H100AFY | |
|---|---|
Producător | |
Numărul produsului producătorului | STPS5H100AFY |
Descriere | DIODE SCHOTTK 100V 5A SOD128FLAT |
Termen de livrare standard al producătorului | 15 săptămâni |
Referință client | |
Descriere detaliată | Diodă 100 V 5A Montare pe suprafață SOD128Flat |
Fișă de date | Fișă de date |
Modele EDA/CAD | STPS5H100AFY Modele |
Categorie | Curent - Scurgere inversă la Vr 3.5 µA @ 100 V |
Prod. | Capacitanță la Vr, F – |
Ambalaj Bandă și mosor (TR) Bandă tăiată la lungime (CT) Digi-Reel® | Grad Automobile |
Stare piesă Activ | Calificare AEC-Q101 |
Tehnologie | Tip montare |
Tensiune - Inversare c.c. (Vr) (Max) 100 V | Pachet/cutie |
Curent - Mediu rectificat (Io) 5A | Pachet dispozitiv furnizor SOD128Flat |
Tensiune - Directă (Vf) (Max) la If 760 mV @ 5 A | Temperatură de funcționare - Joncțiune -40°C – 175°C |
Viteză Recuperare rapidă = < 500ns, > 200mA (Io) | Număr produs de bază |