BSZ146N10LS5ATMA1 | |
|---|---|
Producător | |
Numărul produsului producătorului | BSZ146N10LS5ATMA1 |
Descriere | MOSFET N-CH 100V 44A TSDSON |
Termen de livrare standard al producătorului | 61 săptămâni |
Referință client | |
Descriere detaliată | Canal-N 100 V 9A (Ta), 44A (Tc) 2,1W (Ta), 52W (Tc) Montare pe suprafață PG-TSDSON-8-FL |
Fișă de date | Fișă de date |
Modele EDA/CAD | BSZ146N10LS5ATMA1 Modele |
Categorie | Încărcare poartă (Qg) (Max) la Vgs 15 nC @ 10 V |
Prod. | Vgs (Max) ±20V |
Serie | Capacitanță intrare (Ciss) (Max) la Vds 1300 pF @ 50 V |
Ambalaj Bandă și mosor (TR) Bandă tăiată la lungime (CT) Digi-Reel® | Caracteristică FET – |
Stare piesă Activ | Disipare putere (Max) 2,1W (Ta), 52W (Tc) |
Tip FET | Temperatură de funcționare -55°C – 150°C (TJ) |
Tehnologie | Grad – |
Tensiune de la consumator la sursă (Vdss) 100 V | Calificare – |
Curent - Consum continuu (Id) la 25°C | Tip montare Montare pe suprafață |
Tensiune acționare (Max Rds pornit, Min Rds pornit) 4,5V, 10V | Pachet dispozitiv furnizor PG-TSDSON-8-FL |
Rds pornit (Max) la Id, Vgs 14,6mOhm la 20A, Ieșire 10V | Pachet/cutie |
Vgs(th) (Max) la Id 2,3V la 23µA | Număr produs de bază |