BSZ097N04LSGATMA1
Numărul produsului DigiKey
BSZ097N04LSGATMA1TR-ND - Bandă și mosor (TR)
BSZ097N04LSGATMA1CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
BSZ097N04LSGATMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
BSZ097N04LSGATMA1
Descriere
MOSFET N-CH 40V 12A/40A 8TSDSON
Termen de livrare standard al producătorului
61 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Canal-N 40 V 12A (Ta), 40A (Tc) 2,1W (Ta), 35W (Tc) Montare pe suprafață PG-TSDSON-8
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
BSZ097N04LSGATMA1 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Încărcare poartă (Qg) (Max) la Vgs
24 nC @ 10 V
Prod.
Vgs (Max)
±20V
Serie
Capacitanță intrare (Ciss) (Max) la Vds
1900 pF @ 20 V
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Caracteristică FET
Stare piesă
Activ
Disipare putere (Max)
2,1W (Ta), 35W (Tc)
Tip FET
Temperatură de funcționare
-55°C – 150°C (TJ)
Tehnologie
Grad
Tensiune de la consumator la sursă (Vdss)
40 V
Calificare
Curent - Consum continuu (Id) la 25°C
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune acționare (Max Rds pornit, Min Rds pornit)
4,5V, 10V
Pachet dispozitiv furnizor
PG-TSDSON-8
Rds pornit (Max) la Id, Vgs
9,7mOhm la 20A, 10V
Pachet/cutie
Vgs(th) (Max) la Id
2V la 14µA