HC49USM-FF5F18-16.000MHZ
Numărul produsului DigiKey
2780-HC49USM-FF5F18-16.000MHZTR-ND - Bandă și mosor (TR)
2780-HC49USM-FF5F18-16.000MHZCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
2780-HC49USM-FF5F18-16.000MHZDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
HC49USM-FF5F18-16.000MHZ
Descriere
CRYSTAL 16.0000MHZ 18PF SMD
Termen de livrare standard al producătorului
20 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
16 MHz ±30ppm Cristal 18pF 40 Ohms HC-49/US
Categorie
Capacitanță sarcină
18pF
Prod.
ESR (Rezistență serie echivalentă)
40 Ohms
Serie
Mod operare
Fundamental
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Stare piesă
Activ
Valori nominale
Tip
MHz Crystal
Tip montare
Montare pe suprafață
Frecvență
16 MHz
Pachet/cutie
Stabilitate frecvență
±30ppm
Mărime/Dimensiune
0,449" L x 0,186" l (11,40mm x 4,73mm)
Toleranță frecvență
±30ppm
Înălțime - Montat (Max)
0,177" (4,50mm)