ECS-160-18-5PLX-AGN-TR
Numărul produsului DigiKey
XC2789TR-ND - Bandă și mosor (TR)
XC2789CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
XC2789DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
ECS-160-18-5PLX-AGN-TR
Descriere
CRYSTAL 16.0000MHZ 18PF SMD
Termen de livrare standard al producătorului
8 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
16 MHz ±25ppm Cristal 18pF 40 Ohms HC-49/US
Modele EDA/CAD
ECS-160-18-5PLX-AGN-TR Modele
Categorie
Capacitanță sarcină
18pF
Prod.
ESR (Rezistență serie echivalentă)
40 Ohms
Serie
Mod operare
Fundamental
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Tip
MHz Crystal
Frecvență
16 MHz
Pachet/cutie
Stabilitate frecvență
±30ppm
Mărime/Dimensiune
0,449" L x 0,189" l (11,40mm x 4,80mm)
Toleranță frecvență
±25ppm
Înălțime - Montat (Max)
0,126" (3,20mm)