ABLS3-16.000MHZ-D4Y-T
Numărul produsului DigiKey
535-10856-2-ND - Bandă și mosor (TR)
535-10856-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
535-10856-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
ABLS3-16.000MHZ-D4Y-T
Descriere
CRYSTAL 16.0000MHZ 18PF SMD
Termen de livrare standard al producătorului
10 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
16 MHz ±30ppm Cristal 18pF 40 Ohms HC-49/US
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
ABLS3-16.000MHZ-D4Y-T Modele
Categorie
Capacitanță sarcină
18pF
Prod.
ESR (Rezistență serie echivalentă)
40 Ohms
Serie
Mod operare
Fundamental
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Stare piesă
Activ
Valori nominale
Tip
MHz Crystal
Tip montare
Montare pe suprafață
Frecvență
16 MHz
Pachet/cutie
Stabilitate frecvență
±30ppm
Mărime/Dimensiune
0,449" L x 0,185" l (11,40mm x 4,70mm)
Toleranță frecvență
±30ppm
Înălțime - Montat (Max)
0,106" (2,70mm)