DF40TC-40DP-0.4V(51)
Numărul produsului DigiKey
26-DF40TC-40DP-0.4V(51)TR-ND - Bandă și mosor (TR)
26-DF40TC-40DP-0.4V(51)CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
26-DF40TC-40DP-0.4V(51)DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
DF40TC-40DP-0.4V(51)
Descriere
CONN 0.4MM PLUG SMD 40POS
Descriere detaliată
40 Poziție conector Baretă tip tată, Contacte manta exterioară Montare pe suprafață Auriu
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
DF40TC-40DP-0.4V(51) Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Tip conector
Baretă tip tată, Contacte manta exterioară
Înălțimi stivuire cu conectare
Număr de poziţii
40
Înălțime deasupra plăcii
0,045" (1,14mm)
Pas
0,016" (0,40mm)