DF40TC-40DS-0.4V(51)
Numărul produsului DigiKey
26-DF40TC-40DS-0.4V(51)TR-ND - Bandă și mosor (TR)
26-DF40TC-40DS-0.4V(51)CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
26-DF40TC-40DS-0.4V(51)DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
DF40TC-40DS-0.4V(51)
Descriere
CONN 0.4MM RCPT SMD 40POS
Descriere detaliată
40 Poziție conector Soclu, Contacte bandă centrală Montare pe suprafață Auriu
Tip conector
Soclu, Contacte bandă centrală
Înălțimi stivuire cu conectare
1,5mm
Număr de poziţii
40
Înălțime deasupra plăcii
0,057" (1,45mm)
Pas
0,016" (0,40mm)