DF40TC-30DP-0.4V(51)
Numărul produsului DigiKey
26-DF40TC-30DP-0.4V(51)TR-ND - Bandă și mosor (TR)
26-DF40TC-30DP-0.4V(51)CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
26-DF40TC-30DP-0.4V(51)DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
DF40TC-30DP-0.4V(51)
Descriere
CONN PLUG, 30POS, SMD, GOLD
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
30 Poziție conector Baretă tip tată, Contacte manta exterioară Montare pe suprafață Auriu
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
DF40TC-30DP-0.4V(51) Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Număr de rânduri
2
Producător
Hirose Electric Co Ltd
Tip montare
Montare pe suprafață
Serie
Caracteristici
Gata de montare, Retenție aliaj de lipit
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Finisaj contact
Auriu
Stare piesă
Activ
Grosime finisaj contact
1,97µin (0,050µm)
Tip conector
Baretă tip tată, Contacte manta exterioară
Înălțimi stivuire cu conectare
Număr de poziţii
30
Înălțime deasupra plăcii
0,045" (1,14mm)
Pas
0,016" (0,40mm)