DF11-18DEP-2C
Numărul produsului DigiKey
H2920-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
DF11-18DEP-2C
Descriere
CONN PLUG HSG 18POS 2.00MM
Descriere detaliată
18 Conectori dreptunghiulari – carcase Mufă Negru 0,079" (2,00mm)
Modele EDA/CAD
DF11-18DEP-2C Modele
Categorie
Spații între rânduri
0,079" (2,00mm)
Prod.
Tip montare
Montare panou, Înclichetare
Serie
Terminație contact
Sertizare
Activ
Culoare
Temperatură de funcționare
-30°C – 85°C
Pas
0,079" (2,00mm)