DF11-16DEP-2C
DF11-16DEP-2C
Hirose SignalBee Wire-to-Board Connectors | Digi-Key Daily
DF11-16DEP-2C
Numărul produsului DigiKey
H2919-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
DF11-16DEP-2C
Descriere
CONN PLUG HSG 16POS 2.00MM
Descriere detaliată
16 Conectori dreptunghiulari – carcase Mufă Negru 0,079" (2,00mm)
Modele EDA/CAD
DF11-16DEP-2C Modele
Categorie
Spații între rânduri
0,079" (2,00mm)
Prod.
Tip montare
Montare panou, Înclichetare
Serie
Terminație contact
Sertizare
Activ
Culoare
Temperatură de funcționare
-30°C – 85°C
Pas
0,079" (2,00mm)