M50-3630242R
Numărul produsului DigiKey
952-3933-2-ND - Bandă și mosor (TR)
952-3933-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
952-3933-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
M50-3630242R
Descriere
CONN HEADER SMD 2POS 1.27MM
Descriere detaliată
Baretă de conexiuni cu conector Montare pe suprafață 2 position 0,050" (1,27mm)
Modele EDA/CAD
M50-3630242R Modele
Înălțime izolație
0,039" (1,00mm)
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Material contact
Alamă
Pas - Conectare
Material izolație
Poliamidă (PA9T), Nailon 9T
Număr de poziţii
Caracteristici
Gata de montare
Număr de rânduri
1
Temperatură de funcționare
-40°C – 105°C
Valoare nominală curent (Amp)
1A per contact
Înălțimi stivuire cu conectare
3,9mm, 5,3mm, 6,08mm, 6,18mm, 7mm
Grosime finisaj contact - Știft
100,0µin (2,54µm)
Lungime contact - Conectare
0,118" (3,00mm)