TL3340AF160QG
TL3340AF160QG
What Switch do You Need?
TL3340AF160QG
Numărul produsului DigiKey
EG4627TR-ND - Bandă și mosor (TR)
EG4627CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
EG4627DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
TL3340AF160QG
Descriere
SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V
Termen de livrare standard al producătorului
15 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Comutator tactil SPST-NO Acționat lateral Montare pe suprafață, Unghi drept
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
TL3340AF160QG Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Stil terminație
Aripă gen „pescăruș”
Prod.
Contur
4,00mm x 3,30mm
Serie
Iluminare
Neiluminat
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Tip, culoare iluminare
Stare piesă
Activ
Tensiune iluminare (nominală)
Circuit
SPST-NO
Forță operare
160gf
Funcție de comutare
Oprit-mamă
Protecție la infiltrare
Valoare nominală contact la tensiune
0,05A la 12V c.c.
Caracteristici
Tip dispozitiv de acționare
Standard
Temperatură de funcționare
-35°C – 85°C
Tip montare
Material dispozitiv de acționare
Poliftalamidă (PPA)
Înălțime dispozitiv de acționare în afara PCB, vertical
Deplasare comutator
0,20mm
Lungime dispozitiv de acționare, unghi drept
3,40mm