LMZ21701SILT
Numărul produsului DigiKey
296-38545-2-ND - Bandă și mosor (TR)
296-38545-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
296-38545-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
LMZ21701SILT
Descriere
DC DC CONVERTER 0.9-6V
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Modul PoL neizolat Convertor c.c./c.c. 1 Ieșire 0,9 – 6V – – 1A 3V - 17V Intrare
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
LMZ21701SILT Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Tensiune - Ieșire 3
Prod.
Curent - Ieșire (Max)
1A
Serie
Aplicații
ITE (Comercial)
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Caracteristici
OCP, OTP, SCP, UVLO
Stare piesă
Activ
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C
Tip
Modul PoL neizolat
Eficiență
95%
Număr de ieșiri
1
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune - Intrare (Min)
3V
Pachet/cutie
Modul 8-SMD
Tensiune - Intrare (Max)
17V
Mărime/Dimensiune
0,14" L x 0,14" l x 0,07" Î (3,5mm x 3,5mm x 1,8mm)