G125-MH104M4-02AD000P
Numărul produsului DigiKey
952-G125-MH104M4-02AD000P-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
G125-MH104M4-02AD000P
Descriere
HDR MALE R/A 2PWR + 4SIGNAL
Termen de livrare standard al producătorului
9 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Baretă de conexiuni cu conector Orificiu străpuns, Unghi drept 6 (4 + alimentare 2) position 0,049" (1,25mm)
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
G125-MH104M4-02AD000P Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Lungime de contact generală
Prod.
Înălțime izolație
0,208" (5,30mm)
Serie
Formă contact
Circular
Ambalaj
Bandă
Finisaj contact - Conectare
Activ
Grosime finisaj contact - Conectare
Tip conector
Finisaj contact - Știft
Auriu
Tip contact
Pin tip tată
Material contact
Aliaj cupru beriliu, Fosfor bronz
Pas - Conectare
Material izolație
Poliamidă (PA4T), Nailon 4T
Număr de poziţii
Caracteristici
Flanșă pentru închidere contacte, Flanșă de montare, Cheie de polarizare
Număr de rânduri
2
Temperatură de funcționare
-65°C – 150°C
Spații între rânduri - Conectare
Protecție la infiltrare
Număr de poziții încărcate
Toate
Valoare nominală inflamabilitate material
V-0 UL94
Stil
Culoare izolație
Verde
Înveliș
Cu manta – Perete 4
Valoare nominală curent (Amp)
2A, 10A
Tip montare
Valoare nominală tensiune
Terminație
Aliaj de lipit
Înălțimi stivuire cu conectare
Tip fixare
Blocare cu șurub
Grosime finisaj contact - Știft
Lungime contact - Conectare
Aplicații
Lungime contact - Știft
0,130" (3,30mm)