G125-FV104F1-04AB000P
Numărul produsului DigiKey
952-G125-FV104F1-04AB000P-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
G125-FV104F1-04AB000P
Descriere
CONN HDR FMALE 4PWR + 4SIGNAL
Termen de livrare standard al producătorului
19 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
8 (4 + 4 alimentare) Poziție Soclu Conector 0,049" (1,25mm) Orificiu străpuns Auriu
Modele EDA/CAD
G125-FV104F1-04AB000P Modele
Categorie
Grosime finisaj contact - Conectare
Înălțime izolație
0,207" (5,25mm)
Ambalaj
Bandă
Lungime contact - Știft
0,118" (3,00mm)
Temperatură de funcționare
-65°C – 150°C
Caracteristici
Șuruburi de reglare, Flanșă pentru închidere contacte, Cheie de polarizare
Pas - Conectare
Valoare nominală curent (Amp)
2A, 10A
Spații între rânduri - Conectare
0,049" (1,25mm)