BD020-06-A-J-0350-0300-L-G
Numărul produsului DigiKey
2073-BD020-06-A-J-0350-0300-L-G-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
BD020-06-A-J-0350-0300-L-G
Descriere
06W, 1.27MM PITCH PIN HDR, SIL,
Termen de livrare standard al producătorului
10 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Baretă de conexiuni cu conector Orificiu străpuns 6 position 0,050" (1,27mm)
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
BD020-06-A-J-0350-0300-L-G Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Lungime de contact generală
0,311" (7,90mm)
Prod.
Înălțime izolație
0,055" (1,40mm)
Serie
Formă contact
Pătrat
Ambalaj
Cutie
Finisaj contact - Conectare
Auriu
Stare piesă
Activ
Grosime finisaj contact - Conectare
Flash
Tip conector
Finisaj contact - Știft
Auriu
Tip contact
Pin tip tată
Material contact
Aliaj de cupru
Pas - Conectare
Material izolație
Polimer cristale lichide (LCP)
Număr de poziţii
Caracteristici
Număr de rânduri
1
Temperatură de funcționare
-40°C – 105°C
Spații între rânduri - Conectare
Protecție la infiltrare
Număr de poziții încărcate
Toate
Valoare nominală inflamabilitate material
V-0 UL94
Stil
Culoare izolație
Negru
Înveliș
Neînvelit
Valoare nominală curent (Amp)
1A per contact
Tip montare
Valoare nominală tensiune
Terminație
Aliaj de lipit
Înălțimi stivuire cu conectare
Tip fixare
Apăsare-tragere
Grosime finisaj contact - Știft
Flash
Lungime contact - Conectare
0,138" (3,50mm)
Aplicații
Lungime contact - Știft
0,118" (3,00mm)