RC212-0.4-15M
Numărul produsului DigiKey
817-RC212-0.4-15M-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
RC212-0.4-15M
Descriere
CMC 15MH 400MA 2LN TH
Termen de livrare standard al producătorului
25 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
15 mH @ 10 kHz 2 Bobină de mod comun în linie Orificiu străpuns 400mA DCR 1,35Ohm
Categorie
Rezistență c.c. (DCR) (Max)
1,35Ohm
Producător
TE Connectivity Schaffner
Valoare nominală tensiune - C.a.
250V
Serie
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C
Ambalaj
Vrac
Agenție de aprobare
VDE
Stare piesă
Activ
Tip montare
Orificiu străpuns
Tip filtru
Linie alimentare
Mărime/Dimensiune
0,602" L x 0,291" l (15,30mm x 7,40mm)
Număr de linii
2
Înălțime (Max)
0,693" (17,60mm)
Inductanță la frecvență
15 mH @ 10 kHz
Pachet/cutie
Vertical, Pin PC 4
Valoare nominală curent (Max)
400mA