05-50-A-0076-A-4-06-4-T-HF
Numărul produsului DigiKey
2073-05-50-A-0076-A-4-06-4-T-HF-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
05-50-A-0076-A-4-06-4-T-HF
Descriere
0.5MM PITCH FLAT FLEX CABLE, 50
Termen de livrare standard al producătorului
8 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
50 Poziție FFC, FPC Cablu 0,020" (0,50mm) 2,992" (76,00mm)
Pas
0,020" (0,50mm)
Serie
Lungime
2,992" (76,00mm)
Lungime - Capete expuse
0,157" (4,00mm)