FFC2A32-50-T
Numărul produsului DigiKey
2073-FFC2A32-50-TTR-ND - Bandă și mosor (TR)
2073-FFC2A32-50-TCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
2073-FFC2A32-50-TDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
FFC2A32-50-T
Descriere
CONN FFC VERT 50POS 0.5MM SMD
Termen de livrare standard al producătorului
8 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
50 Poziție FFC, FPC Conector Contacte, Vertical – 1 parte 0,020" (0,50mm) Montare pe suprafață
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
FFC2A32-50-T Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Material contact
Fosfor bronz
Producător
GCT
Finisaj contact
Cositor
Serie
Material carcasă
Polimer cristale lichide (LCP)
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Material dispozitiv de acționare
Polimer cristale lichide (LCP)
Stare piesă
Activ
Caracteristici
Retenție aliaj de lipit, Forță de inserție zero (ZIF)
Tip plat flexibil
FFC, FPC
Valoare nominală tensiune
30V
Tip montare
Montare pe suprafață
Temperatură de funcționare
-25°C – 85°C
Tip Conector/contact
Contacte, Vertical – 1 parte
Valoare nominală inflamabilitate material
V-0 UL94
Număr de poziţii
50
Valoare nominală curent (Amp)
0,2A
Pas
0,020" (0,50mm)
Grosime finisaj contact
Terminație
Aliaj de lipit
Culoare carcasă
Natural
Grosime FFC, FCB
0,30mm
Culoare dispozitiv de acționare
Negru
Înălțime deasupra plăcii
0,167" (4,25mm)