FFC2A36-50-0-T-R
Numărul produsului DigiKey
2073-FFC2A36-50-0-T-RTR-ND - Bandă și mosor (TR)
2073-FFC2A36-50-0-T-RCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
2073-FFC2A36-50-0-T-RDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
FFC2A36-50-0-T-R
Descriere
50W, 0.5MM, FFC CON, VERT, FLIP-
Descriere detaliată
50 Poziție FFC, FPC Conector Contacte, Vertical – 1 parte 0,020" (0,50mm) Montare pe suprafață
Categorie
Tip capăt cablu
Drept, Cu formă conică
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Material carcasă
Polimer cristale lichide (LCP)
Material dispozitiv de acționare
Polimer cristale lichide (LCP)
Caracteristici
Retenție aliaj de lipit, Forță de inserție zero (ZIF)
Valoare nominală tensiune
30V
Temperatură de funcționare
-40°C – 105°C
Număr de poziţii
50
Pas
0,020" (0,50mm)
Valoare nominală curent (Amp)
0,5A per contact
Grosime FFC, FCB
0,30mm
Înălțime deasupra plăcii
0,205" (5,20mm)