GKG5R015
Numărul produsului DigiKey
2447-GKG5R015-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
GKG5R015
Descriere
CAP TRIMMER 2-5PF 100V TH
Descriere detaliată
2 – 5pF Condensator de corecție 100 V Parte superioară Orificiu străpuns
Q la frecvență
300 la 1MHz
Serie
Mărime/Dimensiune
0,236" diam. (6,00mm)
Înălțime - Montat (Max)
0,197" (5,00mm)
Temperatură de funcționare
-25°C – 85°C
Interval capacitanță
2 – 5pF
Tensiune - Nominală
100 V