GKG3R015
Numărul produsului DigiKey
2447-GKG3R015-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
GKG3R015
Descriere
CAP TRIMMER 1-3PF 100V TH
Termen de livrare standard al producătorului
8 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
1 – 3pF Condensator de corecție 100 V Parte superioară Orificiu străpuns
Categorie
Material dielectric
Ceramic
Producător
EW Electronics
Q la frecvență
300 la 1MHz
Serie
Mărime/Dimensiune
0,236" diam. (6,00mm)
Ambalaj
Vrac
Înălțime - Montat (Max)
0,197" (5,00mm)
Stare piesă
Activ
Temperatură de funcționare
-25°C – 85°C
Interval capacitanță
1 – 3pF
Tip montare
Orificiu străpuns
Tip ajustare
Parte superioară
Caracteristici
De uz universal
Tensiune - Nominală
100 V