GKG40015
Numărul produsului DigiKey
2447-GKG40015-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
GKG40015
Descriere
CAP TRIMMER 7-40PF 100V TH
Descriere detaliată
7 – 40pF Condensator de corecție 100 V Parte superioară Orificiu străpuns
Q la frecvență
200 la 1MHz
Serie
Mărime/Dimensiune
0,236" diam. (6,00mm)
Înălțime - Montat (Max)
0,197" (5,00mm)
Temperatură de funcționare
-25°C – 85°C
Interval capacitanță
7 – 40pF
Tensiune - Nominală
100 V