TSX-3225 25.0000MF10Z-C0 poate fi achiziționat momentan, dar nu este în mod normal pe stoc.
Produse înlocuitoare disponibile:
Echivalente parametric
EPSON
În stoc: 976
Fișă de date
Echivalente parametric
EPSON
În stoc: 0
Fișă de date
În stoc: 51
În stoc: 0
25 MHz ±10ppm Cristal 18pF 40 Ohms 4-SMD, Fără derivație
TSX-3225 25.0000MF10Z-C0
Numărul produsului DigiKey
114-TSX-322525.0000MF10Z-C0TR-ND - Bandă și mosor (TR)
Producător
Numărul produsului producătorului
TSX-3225 25.0000MF10Z-C0
Descriere
CRYSTAL 25.0000MHZ 18PF SMD
Termen de livrare standard al producătorului
24 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Categorie
ESR (Rezistență serie echivalentă)
40 Ohms
Temperatură de funcționare
-20°C – 75°C
Frecvență
25 MHz
Pachet dispozitiv furnizor
4-SMD (3,2x2,5)
Stabilitate frecvență
±10ppm
Mărime/Dimensiune
0,126" L x 0,098" l (3,20mm x 2,50mm)
Toleranță frecvență
±10ppm
Înălțime - Montat (Max)
0,024" (0,60mm)
Capacitanță sarcină
18pF