TSX-3225 25.0000MF10P-C3
Numărul produsului DigiKey
SER4374TR-ND - Bandă și mosor (TR)
SER4374CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
SER4374DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
TSX-3225 25.0000MF10P-C3
Descriere
CRYSTAL 25.0000MHZ 18PF SMD
Termen de livrare standard al producătorului
24 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
25 MHz ±10ppm Cristal 18pF 40 Ohms 4-SMD, Fără derivație
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
TSX-3225 25.0000MF10P-C3 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
ESR (Rezistență serie echivalentă)
40 Ohms
Temperatură de funcționare
-20°C – 85°C
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Frecvență
25 MHz
Pachet dispozitiv furnizor
4-SMD (3,2x2,5)
Stabilitate frecvență
±10ppm
Mărime/Dimensiune
0,126" L x 0,098" l (3,20mm x 2,50mm)
Toleranță frecvență
±10ppm
Înălțime - Montat (Max)
0,024" (0,60mm)
Capacitanță sarcină
18pF