CM8V-T1A-32.768KHZ-7PF-20PPM-TA-QC
Numărul produsului DigiKey
2195-CM8V-T1A-32.768KHZ-7PF-20PPM-TA-QCTR-ND - Bandă și mosor (TR)
2195-CM8V-T1A-32.768KHZ-7PF-20PPM-TA-QCCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
2195-CM8V-T1A-32.768KHZ-7PF-20PPM-TA-QCDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
Descriere
CRYSTAL 32.7680KHZ 7PF SMD
Descriere detaliată
32.768 kHz ±20ppm Cristal 7pF 70 kOhms 2-SMD, Fără derivație
Modele EDA/CAD
CM8V-T1A-32.768KHZ-7PF-20PPM-TA-QC Modele
ESR (Rezistență serie echivalentă)
70 kOhms
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Frecvență
32.768 kHz
Mărime/Dimensiune
0,079" L x 0,047" l (2,00mm x 1,20mm)
Toleranță frecvență
±20ppm
Înălțime - Montat (Max)
0,024" (0,60mm)
Capacitanță sarcină
7pF