8Y39072005
Numărul produsului DigiKey
887-8Y39072005TR-ND - Bandă și mosor (TR)
887-8Y39072005CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
887-8Y39072005DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
8Y39072005
Descriere
CRYSTAL 39MHZ 10PF SMD
Termen de livrare standard al producătorului
17 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
39 MHz -5ppm, +7ppm Cristal 10pF 35 Ohms 4-SMD, Fără derivație
Categorie
ESR (Rezistență serie echivalentă)
35 Ohms
Prod.
Mod operare
Fundamental
Serie
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Valori nominale
Stare piesă
Activ
Tip montare
Montare pe suprafață
Tip
MHz Crystal
Pachet/cutie
Frecvență
39 MHz
Pachet dispozitiv furnizor
4-SMD (2x1,6)
Stabilitate frecvență
-33ppm, +35ppm
Mărime/Dimensiune
0,079" L x 0,063" l (2,00mm x 1,60mm)
Toleranță frecvență
-5ppm, +7ppm
Înălțime - Montat (Max)
0,020" (0,50mm)
Capacitanță sarcină
10pF