EPC23101ENGRT
Numărul produsului DigiKey
917-EPC23101ENGRTTR-ND - Bandă și mosor (TR)
917-EPC23101ENGRTCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
917-EPC23101ENGRTDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
EPC23101ENGRT
Descriere
TRANS GAN 100V EPOWER STAGE
Termen de livrare standard al producătorului
16 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Semi-punte Driver De uz universal Nitrură de galiu (GaN) FET 14-QFN (3,5x5)
Categorie
Curent - Ieșire/Canal
65A
Producător
EPC
Curent - Ieșire maximă
Serie
Tensiune - Alimentare
10V – 80V
Digi-Reel®
Tensiune - Sarcină
10V – 80V
Stare piesă
Activ
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C (TJ)
Configurație ieșire
Semi-punte
Caracteristici
Circuit Bootstrap, viteză de salt controlată
Aplicații
De uz universal
Protecție la defecțiune
ESD, UVLO
Interfață
Logic
Tip montare
Montare pe suprafață, Flanc umectabil
Tip sarcină
Inductiv, Capacitiv, Rezistent
Pachet/cutie
14-PowerWFQFN
Tehnologie
Nitrură de galiu (GaN) FET
Pachet dispozitiv furnizor
14-QFN (3,5x5)
Rds pornit (tipic)
3,3mOhm