ECS-.327-12.5-8X
Numărul produsului DigiKey
X1123-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
ECS-.327-12.5-8X
Descriere
CRYSTAL 32.7680KHZ 12.5PF TH
Termen de livrare standard al producătorului
18 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
32.768 kHz ±20ppm Cristal 12,5pF 35 kOhms Recipient cilindric, Radial
Modele EDA/CAD
ECS-.327-12.5-8X Modele
Capacitanță sarcină
12,5pF
Prod.
ESR (Rezistență serie echivalentă)
35 kOhms
Ambalaj
Vrac
Temperatură de funcționare
-10°C – 60°C
Tip montare
Orificiu străpuns
Frecvență
32.768 kHz
Mărime/Dimensiune
0,122" diam. x 0,323" L (3,10mm x 8,20mm)
Toleranță frecvență
±20ppm
Înălțime - Montat (Max)
0,323" (8,20mm)