PIC18F14K50-I/SS
Numărul produsului DigiKey
PIC18F14K50-I/SS-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
PIC18F14K50-I/SS
Descriere
IC MCU 8BIT 16KB FLASH 20SSOP
Termen de livrare standard al producătorului
5 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
PIC PIC® XLP™ 18K CI microcontroler 8bit 48MHz 16kB (8K x 16) FLASH 20-SSOP
Modele EDA/CAD
PIC18F14K50-I/SS Modele
Dimensiune EEPROM
256 x 8
Dimensiune RAM
768 x 8
Tensiune - Alimentare (Vcc/Vdd)
1,8V – 5,5V
Programabil la DigiKey
Verificat
Convertoare de date
A/D 11x10b
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C (TA)
Viteză
48MHz
Tip montare
Montare pe suprafață
Conectivitate
I2C, SPI, UART/USART, USB
Pachet dispozitiv furnizor
20-SSOP
Periferice
Detectare/resetare căderi de tensiune, POR, PWM, WDT
Pachet/cutie
20-SSOP (0,209", 5,30mm lățime)