VT200F-12.5PF20PPM
Numărul produsului DigiKey
728-1001-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
VT200F-12.5PF20PPM
Descriere
CRYSTAL 32.7680KHZ 12.5PF TH
Termen de livrare standard al producătorului
15 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
32.768 kHz ±20ppm Cristal 12,5pF 50 kOhms Recipient cilindric, Radial
Categorie
Capacitanță sarcină
12,5pF
Prod.
ESR (Rezistență serie echivalentă)
50 kOhms
Serie
Mod operare
Fundamental
Ambalaj
Vrac
Temperatură de funcționare
-10°C – 60°C
Stare piesă
Activ
Valori nominale
Tip
kHz Cristal (furcă reglaj fin)
Tip montare
Orificiu străpuns
Frecvență
32.768 kHz
Pachet/cutie
Stabilitate frecvență
Mărime/Dimensiune
0,074" diam. x 0,236" L (1,88mm x 6,00mm)
Toleranță frecvență
±20ppm
Înălțime - Montat (Max)
0,240" (6,10mm)