ECS-.327-12.5-38-TR
Numărul produsului DigiKey
XC1616TR-ND - Bandă și mosor (TR)
XC1616CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
XC1616DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
ECS-.327-12.5-38-TR
Descriere
CRYSTAL 32.7680KHZ 12.5PF SMD
Termen de livrare standard al producătorului
10 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
32.768 kHz ±20ppm Cristal 12,5pF 65 kOhms 4-SMD, Derivație plată, 3 derivații
Modele EDA/CAD
ECS-.327-12.5-38-TR Modele
ESR (Rezistență serie echivalentă)
65 kOhms
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Frecvență
32.768 kHz
Pachet dispozitiv furnizor
4-SMD (7x1,5)
Stabilitate frecvență
Mărime/Dimensiune
0,264" L x 0,059" l (6,70mm x 1,50mm)
Toleranță frecvență
±20ppm
Înălțime - Montat (Max)
0,055" (1,40mm)
Capacitanță sarcină
12,5pF