ECS-250-18-23A-JGN-TR
Numărul produsului DigiKey
XC2099TR-ND - Bandă și mosor (TR)
XC2099CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
XC2099DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
ECS-250-18-23A-JGN-TR
Descriere
CRYSTAL 25.0000MHZ 18PF SMD
Termen de livrare standard al producătorului
14 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
25 MHz ±20ppm Cristal 18pF 30 Ohms 2-SMD, Fără derivație
Modele EDA/CAD
ECS-250-18-23A-JGN-TR Modele
Categorie
ESR (Rezistență serie echivalentă)
30 Ohms
Prod.
Mod operare
Fundamental
Serie
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Tip
MHz Crystal
Pachet/cutie
Frecvență
25 MHz
Pachet dispozitiv furnizor
2-SMD (6x3,5)
Stabilitate frecvență
±30ppm
Mărime/Dimensiune
0,236" L x 0,138" l (6,00mm x 3,50mm)
Toleranță frecvență
±20ppm
Înălțime - Montat (Max)
0,043" (1,10mm)
Capacitanță sarcină
18pF