SST26WF040BT-104I/SN poate fi achiziționat momentan, dar nu este în mod normal pe stoc.
Produse înlocuitoare disponibile:
Similar
Microchip Technology
În stoc: 0
Fișă de date
FLASH CI memorie 4Mbit SPI – I/O Quad 104 MHz 8-SOIC
SST26WF040BT-104I/SN
Numărul produsului DigiKey
SST26WF040BT-104I/SN-ND - Bandă și mosor (TR)
Producător
Numărul produsului producătorului
SST26WF040BT-104I/SN
Descriere
IC FLASH 4MBIT SPI/QUAD 8SOIC
Termen de livrare standard al producătorului
11 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Categorie
Organizare memorie
512K x 8
Frecvență ceas
104 MHz
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Tensiune - Alimentare
1,65V – 1,95V
Programabil la DigiKey
Neverificat
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C (TA)