ECS-.320-12.5-13X
Numărul produsului DigiKey
XC1392-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
ECS-.320-12.5-13X
Descriere
CRYSTAL 32.0000KHZ 12.5PF TH
Termen de livrare standard al producătorului
24 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
32 kHz ±30ppm Cristal 12,5pF Recipient cilindric, Radial
Modele EDA/CAD
ECS-.320-12.5-13X Modele
Categorie
Capacitanță sarcină
12,5pF
Prod.
Mod operare
Fundamental
Serie
Temperatură de funcționare
-10°C – 60°C
Ambalaj
Vrac
Tip montare
Orificiu străpuns
Tip
kHz Cristal (furcă reglaj fin)
Pachet/cutie
Frecvență
32 kHz
Mărime/Dimensiune
0,083" diam. x 0,244" L (2,10mm x 6,20mm)
Stabilitate frecvență
Înălțime - Montat (Max)
0,244" (6,20mm)
Toleranță frecvență
±30ppm