PIC32MX795F512L-80I/PF
Numărul produsului DigiKey
PIC32MX795F512L-80I/PF-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
PIC32MX795F512L-80I/PF
Descriere
IC MCU 32BIT 512KB FLASH 100TQFP
Termen de livrare standard al producătorului
4 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
MIPS32® M4K™ PIC® 32MX CI microcontroler 32bit 80MHz 512KB (512K x 8) FLASH 100-TQFP (14x14)
Modele EDA/CAD
PIC32MX795F512L-80I/PF Modele
Ambalaj
Tavă
Tensiune - Alimentare (Vcc/Vdd)
2,3V – 3,6V
Programabil la DigiKey
Neverificat
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C (TA)
Viteză
80MHz