PIC32MX470F512LT-120/PF
Numărul produsului DigiKey
PIC32MX470F512LT-120/PF-ND - Bandă și mosor (TR)
Producător
Numărul produsului producătorului
PIC32MX470F512LT-120/PF
Descriere
IC MCU 32BIT 512KB FLASH 100TQFP
Termen de livrare standard al producătorului
4 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
MIPS32® M4K™ PIC® 32MX CI microcontroler 32bit 120MHz 512KB (512K x 8) FLASH 100-TQFP (14x14)
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Dimensiune RAM
128K x 8
Tensiune - Alimentare (Vcc/Vdd)
2,3V – 3,6V
Convertoare de date
A/D 28x10b
Procesor
MIPS32® M4K™
Temperatură de funcționare
0°C – 70°C (TA)
Viteză
120MHz